Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
32 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Braçe: Prokuroria të reagojë, Sali Berisha vret me gojë e pushkë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti socialist, Erjon Braçe ka kritikuar prokurorë e gjykatës që nuk kanë reaguar për “krimet e Berishës që njollosin gjithkënd”.

Braçe thotë se Sali Berisha u ka dalë zot vrasjeve të 21 janarit, por Prokuroria rri e shikon. “Nuk ka më të reja nga ato që thotë Sali Berisha!Asfare!Por nga anë tjetër, durimi po soset. Sali Berisha i del për zot vrasjeve të 21 janarit dhe prokuroria rri e shikon, hesht dhe dëgjon. Sali Berisha dëshmon për ngjarje kriminale duke ndryshuar tërësisht të dhënat, provat e dëshmitë, dhe prokuroria rri e shikon, hesht dhe dëgjon. Sali Berisha shpif, vendos në ngjarje kriminale njerëz tërësisht të pafajshëm dhe prokuroria rri e shikon, hesht dhe dëgjon. Prokurorë e gjykatës, jepini fund këtij krimi qe po njollos gjithkënd, vret me gojë e pushkë këdo që e mendon kundërshtar të tij!! Duhet tani”, shkruan deputeti Braçe, pas intervistës së ish-kryeministrit Berisha dhënë në “News 24”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img