Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Erion Veliaj uron rivalin e tij në garë për lindjen e djalit: Unë dhe Arbeni kemi vendosur t’i rrisim këtu fëmijët tanë

spot_img

Lajme të ngjashëm

89bff00b4d8adf11e31f176945f26e93

Kandidati i PS për bashkinë e Tiranës Erion Veliaj ka zgjedhur takimin elektoral në njësinë 9 në Tiranë për të uruar kandidatin rival të tij në garë të Bindjes Demokratike, Arben Skënderi, për ardhjen në jetë të djalit të tij ditën e sotme.

‘Unë dhe kandidati im rival në garë Arbeni kemi vendosur që djemtë tanë ti rrisim në Tiranë. Kemi vendosur që pjesmarrja është më e rëndësishmne sesa bindjet tona politike, ndaj i uroj Sebastienit, djalit të sapolindur të Arbenit një jetë të gjatë dhe të lumtur me përkushtimin e prindërve që kanë për mision të cojnë përpara vendin’, tha Erion Veliaj në takimin e tij elektoral.

Më shumë

spot_img