Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Erion Veliaj publikon foto krah Alex Soros në New York: I lumtur që takova vëllain tim

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion veliaj, ka udhëtuar drejt New York-ut, për inagurimin e rrugës “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”.

Ai ka takuar në SHBA Alex Soros, djalin e filantropit George Soros, me të cilin ka publikuar edhe një foto në rrjetet sociale.

“Në New York City sot për inaugurimin e rrugës “Gjergj Kastrioti Skenderbeu”.

Shumë i lumtur që takova vëllanë tim Alexander Soros dhe planifikojmë se si të vazhdojmë ta bëjmë Tiranën të ecë përpara.

Nga ndërtimi masiv i shkollave, deri te qindra bursa jashtë vendit, ‘Shoqëria e Hapur’ ka transformuar shoqërinë tonë”, shkruan Veliaj krah fotos.

Më shumë
spot_img
spot_img