Hapësire reklamuese

Politikë

Erion Veliaj publikon foto krah Alex Soros në New York: I lumtur që takova vëllain tim

Shkruar nga Newsbomb
Erion Veliaj publikon foto krah Alex Soros në New York: I lumtur që

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion veliaj, ka udhëtuar drejt New York-ut, për inagurimin e rrugës “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”.

Ai ka takuar në SHBA Alex Soros, djalin e filantropit George Soros, me të cilin ka publikuar edhe një foto në rrjetet sociale.

“Në New York City sot për inaugurimin e rrugës "Gjergj Kastrioti Skenderbeu".

Shumë i lumtur që takova vëllanë tim Alexander Soros dhe planifikojmë se si të vazhdojmë ta bëjmë Tiranën të ecë përpara.

Nga ndërtimi masiv i shkollave, deri te qindra bursa jashtë vendit, ‘Shoqëria e Hapur’ ka transformuar shoqërinë tonë”, shkruan Veliaj krah fotos.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese