Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Erion Veliaj ironizon komisionerët e PD: Ju lutem, zgjohuni dhe kthehuni në numërim, nuk kemi kohë

spot_img

Lajme të ngjashëm

E pikërisht kur shpalli fitoren në Bërzhitë në krah të deputetit Xhemal Qefalia, Erion Veliaj kërkoi nga komisionerët e opozitës që të vazhdojnë numërimin.

“Ju lutem me dorën në zemër, nuk mundet pas tre orësh numërimi të thoni se u lodhët dhe doni të flini. Nuk mund të rrini në gjumë”, ishte deklarata e Erion Veliajt, nxitur edhe nga spotet elektorale të kësaj partie, me Lulzim Bashën që flinte.

Xhemal Qefalia doli para mediave dhe falenderoi gjithë grupin e punës në Bërzhitë. “Jam I bindur që kjo fitore do të vazhdojë edhe në njësitë e tjera” tha Qefalia.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img