Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Erion Veliaj bën testin e dytë të Covid dhe rezulton negativ, del nga shtëpia e i ‘përvishet’ punës në bashki (Del përgjigjia edhe për Ajolën)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f441786307a85597f59007dfeb96bce8

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka bërë testin e dytë të Covid dhe ka rezultuar negativ.

Testin e ka bërë edhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa, e cila po ashtu ka rezultuar negative.

Dë dy i janë nënshtruar testit para dy ditësh dhe pasi kanë rezultuar negativë, kryebashkiaku ka vendosur që të shkojë në punë si normalisht, në krye të detyrës në Bashkinë e Tiranës.

Lajmin se ishte infektuar me Covid e ka dhënë vetë Veliaj më 28 korrik dhe pas asaj dite ai ka qëndruar në shtëpi i karantinuar, derisa ka dalë negativ në testin e fundit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img