Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Erion Braçe sulmon ‘krahun e djathtë’ të Kryemadhit në Divjakë: Drogaxhi! Ke dendur me kokainë Italinë (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8e35d00b55ac525ac0e5262397bd79e7

Zv.kryeministri Erion Braçe sulmon “krahun e djathtë” të kryetares së LSI Monika Kryemadhi, në Divjakë. Ai e quan atë kumarxhi dhe drogaxhi që ka mbushur me kokainë Italiën dhe Divjakën.

Në foton e publikuar nga Braçe shfaqen tre persona dhe nuk dihet për ka e ka ai specifikisht, por mesa duket është dikush që Divjaka e njeh, dhe Erion Braçe si përfaqësues i PS atje, sigurisht.

“Palaco!; Me ty do te merrem vete nje here, diten kur do te publikoj skeden kriminale personale dhe familjare.

Ate dite do kuptosh dallimin mes nje socialisti, rilindasi, kumarxhiu qe ka rrjepur cdo djale e burre me baste ne Divjake, familjet e tyre, drogaxhiu qe ka dendur me kokaine Italine fqinje por edhe Divjaken, te paligjshmi qe cdo gje e ka te paligjshme, duke ndertuar e zaptuar prona publike te Divjaken!

Te garantoj qe ajo dite do te jete shembullore per ty dhe ate tjetrin qe fsheh surratin pas teje! Besoj je i qarte”, shkruan Braçe.

Screenshot_4.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img