Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Erion Braçe “reklamon” punën e qeverisë, por s’i del inati me kundërshtarët: Qentë lehën si talebanë, por puna vazhdon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka publikuar në rrjete sociale foto nga punimet që po bëhen në rrugën e Çermave, pjesë e aksit Çermë-Shkumbin.

Braçes nuk i del inati me kundërshtarët politikë që akuzojnë PS për manipulime votash dhe tjetërsim të vullnetit të popullit.

Sipas tij “qentë lehin si talebanë, por puna vazhdon përpara”, madje ironizon me ata që kanë shitur votën për 50 mijë lekë, qoftë nga cilado parti politike.

Statusi i plotë i Erion Braçes

VAZHDOJME! PUNOJME!

Sepse nuk ishte “ASFALT ELEKTORAL”, “PUNE PER ZGJEDHJE”!

RRUGA E CERMAVE ECEN;

TANI NE TERRITORIN E CERME SHKUMBIN!

Qente lehen, madje lehen fort sic nje taleban e kriminel e ben perhere;

POR PUNA SHKON PERPARA!

Sherbim per njerezit!

Pune per ta!

Asgje tjeter nuk ka vlere!

Kush peshtyu punen e shiti peshtymen per 50 mije leke, turpin te mbaje!

181458540 270594118135854 6653638890214810866 n
182366980 270594214802511 9078474966503575140 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img