Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Erion Braçe publikon foton e mitingut të PD: 10 milion euro makina; lluks, ndotje dhe llum! Pasuri që qelbet erë prej korrupsionit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.kryeministri Erion Braçe publikon një foto nga ajri të mitingut të PD, dje në Sheshin “Nënë Tereza”, dhe thotë se aty ishin “10 milion euro makina”.

“Pasuri qe qelbet ere prej korrupsionit, vjedhjes, grabitjes”, shkruan Braçe, ndër të tjera.

“10 MILION EURO MAKINA! Lluks dhe se kane qytetaret; Ndotje dhe se bejne qytetaret; Llum dhe nuk jane qytetaret; Krim mbi shendetin dhe vret qytetaret!

Eshte e djathta banale por super e pasur e Sali Berishes, Ilir Metes, Lylzim Bashes e Monika Kryemadhit! Pasuri qe qelbet ere prej korrupsionit, vjedhjes, grabitjes”, shkruan zv.kryeministri dhe ndan foton e mëposhtme.

163575794 243590360836230 8030185421050293376 o
Foto e shperndare nga Erion Brace

Më shumë

spot_img
spot_img