Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Erion Braçe poston fotot: Po shtrojmë rrugët që t’u vlejë fshatarëve për eksportin e shalqinit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka publikuar disa foto nga punimet e rrugës së Bishtçukezës në fshat, që po asfaltohet.

Braçe thotë se zgjedhjet kanë mbaruar, por punët jo.

Me ironi shkruan se rruga e shtruar nuk u bë për vota, por të paktën t’u shërbejë fshatarëve për eksportin e shalqinit.

Shënimi i Erion Braçes

PUNOJME!

Po asfaltohet rruga e Bishtcukezes,

nga rruga nacionale ne qender te fshatit!

Zgjedhjet kane mbaruar, punet jo,

vazhdojme.

Per vota as qe vlejti, shumica nuk e cmoi;

Te pakten tu vleje per eksportin e shalqinit!

Beni shalqi te mire dhe te kuq!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img