Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Erion Braçe paralajmëron Bordin e Karburanteve: Fuçia e naftës ka rënë në 97 dollarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot pritet që Bordi i Transparencës të mblidhet dhe të vendosë një çmim të ri sa i përket karburantit.

Në lidhje me ketë deputeti Erion Braçe paralajmëron Bordin duke thënë se çmimi i naftës vijon të jetë në rënie.

Ai shkruan se fuçia e naftës sot është në 100 dollarë, konkretisht 97.83 dollarë për fuçi,

“CMIMI I #NAFTES VIJON RENIEN; SOT NEN 100 DOLLARE PER FUCI! Dite e mire qe BORDI te reflektoj qarte e ftohte CMIMIN E RI TE NAFTES!” shkruan Braçe në postimin e tij.

Më shumë


spot_img

spot_img