Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Erion Braçe imiton Berishën: Krimineli Salih në Faltoren e tij “Fermerët e Firit, Lushnjs…”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-zv.kryeministri Erion Braçe ironizon Sali Berishën dhe takimin e tij me fierakët.

Në një postim në rrjetet sociale, Braçe imiton Berishën, ndërsa i drejtohet duke thënë se “fermerët e qarkut të Fierit, e kanë fituar betejën me Serbinë”, pasi eksportojnë aty çdo kilogram perime.

Postimi i Braçes:

Po degjoj kriminelin Salih

në Faltoren e tij;

Fermerët e Firit, Lushnjs

do kthehen në argat në fusht

e Serbis-fjala e tij.

Salih, fermerët e Divjakës,

Lushnjes, Beratit, Fierit,

Roskovecit e kanë fituar betejën

me Serbinë!

Eksportet e perimeve tona atje

janë deri në KG e fundit

sdfwerg4rghh
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img