Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Erion Braçe i pakënaqur me numrin e të vaksinuarve: Mos e neglizho! Virusi po qarkullon mes të pavaksinuarve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.kryeministri Erion Braçe u ka bërë apel qytetarëve që të mos e ngleizhojnë procesin e vaksinimit, pasi virusi po qarkullon mes të pavaksinuarve.

Ai ka publikuar shifrat e vaksinimeve në Divjakë dhe Lushnje, por thotë se numri i qytetarëve që u drejtohen qendrave të vaksinimit është shumë i vogël.

Postimi i Erion Braçes:

VAKSINOHU TANI!

Sot-deri tani, ne #Divjake arritem ne

118 vaksinime, ne #Lushnje arritem ne

307 vaksinime.

Shume mire e ne rritje nga dje;

Por pak serish!

Nderkohe qe dita shenoi rritje te infektimeve, duhet patjeter ti pergjigjemi shpejt më rritje te vaksinimeve.

MOS E NEGLIZHO!

MUND TE INFEKTOHESH KUDO DHE KURDO NESE NUK JE VAKSINUAR!

VIRUSI PO QARKULLON VETEM MES TE PAVAKSINUARVE!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img