Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Erion Braçe flet për përgjimet e antimafias: Nuk ka asnjë bisedë mes kabinetit qeveritar dhe mafiozëve të Ndranghetas

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

97cbd1784c285b77ade0c8265e931f3d

Më shumë

spot_img
spot_img