Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Erion Braçe “bie në qetësi” pas largimit nga qeveria dhe shijon perëndimin e diellit (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në Asamblenë e Partisë Socialiste u bënë publik emrat e Kabinetit të ri qeverisës, të cilët do të jenë në krye të ekzekutivit për mandatin e tretë të socialistëve.

Erion Braçe, i cili për një kohë ishte zëvendëskryeministër, tashmë do të mjaftohet vetëm me zgjedhjen si anëtar kryesie, pasi postin e tij e zuri Arben Ahmetaj.

E ndërsa në qeverinë e re nuk kishte vend për socialistin e vjetër, Braçe ka zgjedhur që të qetësohet dhe relaksohet.

Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale me perëndimin e diellit, teksa e shoqëron me mbishkrimin “Qetësi”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img