Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Erdhi nga Arabia Saudite me pushime në Tiranë, 25-vjeçarja ngacmohet seksualisht nga një i ri; 24-vjeçari i dërgonte foto e video nudo (DETAJE-EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur ne lidhje me ngjarjen e ndodhur në Tiranë, ku një 24-vjeçar ka ngacmuar seksualisht një 25-vjeçare.

Bëhet me dije se e reja është nga Arabia Saudite dhe kishte ardhur në Tiranë për pushime, ku ka rënë pre e një ngacmimi seksual.

Joard Meta është 24-vjeçari, i cili ka ngacmuar seksulaisht të renë. Mësohet se Meta i ka dërguar mesazhe banale 25-vjeçares si dhe foto dhe video të tij nudo.

Pas ngacmimeve të vazhdueshme vajza denoncoi rastin në polici dhe i dyshuari u arrestua.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit J. M., 24 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase 25-vjeçare”,

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img