“Erdhi në jetë Princesha Geraldinë”, Familja Mbretërore njoftim zyrtar për lindjen e vajzës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:38 22-10-2020 “Erdhi në jetë Princesha Geraldinë”, Familja Mbretërore njoftim zyrtar për lindjen e vajzës

Familja Mbretërore shqiptare njofton zyrtarisht ardhjen në jetë të Princeshës Geraldinë, vajza e parë e Princit Leka dhe Elia Zaharias.

E lindur në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, në 18-vjetorin e ndarjes nga jeta të stërgjyshes së saj, Princesha Geraldinë gëzon shëndet të plotë, po ashtu edhe e ëma, Elia.

Njoftimi zyrtar i familjes mbretërore shqiptare:

fghfrgthh45rh.jpg

Familja Mbretërore Shqiptare është e lumtur të bashkëndajë lajmin e lindjes së Lartësisë së Saj Mbretërore Princeshës Geraldinë që u erdhi në jetë Lartësive të Tyre Mbretërore Princit Leka të Shqiptarëve dhe Princeshës Elia, ditën e enjte, 22 tetor 2020, ora 09:30.

Princesha Elia lindi pa vështirësi në spitalin obstetrik-gjinekologjik “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë.

Si nëna ashtu edhe bebi gëzojnë shëndet të plotë, falë edhe kujdesit të lavdërueshëm të personelit mjeksor.

MJEKET:

Dr.Merita Alushani – Operatore

Dr.Maksim Gjoni – Asistenti I pare

Dr.Gerta Semini – Asistenti I dyte

Dr.Zef Delia  - Anestezist

Dr.Lorenc Buzo – Anestezist

Dr. Shahe Berisha – Neonatologe

MAMITË

Dhurata Boka

Rudina Tafaj 

Rabije Allaraj 

Majlinda Pasha

Mimoza Vogli

Aferdita Dizdari

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Princi Leka dhe Elia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i bebit
»
Article Logic
Execution time: 0.012819051742554
array(1) { ["section"]=> string(95) "erdhi-ne-jete-princesha-geraldine-familja-mbreterore-njoftim-zyrtar-per-lindjen-e-vajzes-224744" }