Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Erdhën vaksinat! Rama, Ahmetaj dhe Manastirliu i presin në aeroport

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f37d00bbe37d10fa429bee26500c97d9

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img