Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Erdhën në Shëngjin për plazh, shqiptarët e Kosovës përjetojnë “ferrin” në autobus gjatë kthimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Udhëtimi nga Shëngjini për në Kosovë nuk shkoi mirë për disa shqiptarë të Kosovës. Kënaqësinë që morën nga plazhi në Shqipëri, ua hoqi shpejt autobusi me të cilin po ktheheshin nga pushimet, sepse nuk punonte klima.

Siç shihet dhe nga pamjet që publikon një media kosovare, fëmijë e të rritur vuajnë në temperatura të larta brenda autobusit. Disa prej tyre janë çuar në këmbë, të tjerët bëjnë “fresk” me mjete rrethanore, ndërsa disa të tjerë hedhin ujë nga këmbët.

Më shumë
spot_img
spot_img