Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Eranda Libohova flet për marrëdhënien e ngushtë me qenin: Jam shumë e ndjeshme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Eranda Libohova ka një marrëdhënie të ngushtë me qenin e saj Tekilën, ndonëse përpara tij ka patur edhe qen të tjerë. Tekila ze një pjesë të rëndësishme në jetën e Erandës.

   “Unë vetëm për mamin, Tekilën dhe lulet kujdesem “, tregon këngëtarja për Who ndërsa shton se Tekilën e mban gjithnjë brenda në shtëpi.

“Kafshët nuk i mbaj dot jashtë shtëpisë, jam shumë e ndjeshme për to. Unë që jam mësuar dhe jam rritur me kafshë dhe, siç u shpreha pak më sipër, jam shumë e ndjeshme” 

Si u njoh me Tekilën?

“Nuk kisha ndër mend të merrja një qen, por kur po merrja ushqim për kanarinat, pashë Tekilën brenda në kafaz dhe më këputi shpirtin. Ishte aq e vogël sa një Ipad (qesh) dhe e mora. Tani është 6 vjeçe”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img