Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Eranda Libohova do të kthehet në fshat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ajo mbetet gjithnjë energjike dhe në formë por këtë herë i ka lindur një deshirë që ndoshta s’duhet të na habisë po të kemi parasysh, smogun dhe zhurmën e Tiranës.

Eranda thotë se ka dëshirë të kthehet në fshat teksa poston këtë foto ku duket si një vajzë e lumtur që hidhet lart nga gëzimi. Eranda këtu ndodhet në fshatin Vranisht të Korçës, e rrethuar nga natyra plot jeshillëk.

Komentuesit ndërkaq i thonë këngëtares se natyra i shkon shumë dhe kanë plotësisht të drejtë por pyetja që mbetet është: A do i shkonte fshati Erandës?

Më shumë

spot_img