Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Erand Sojli merr frymë i lehtësuar, jep lajmin e mrekullueshëm pas situatës dramatike me vajzat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2f474ee8170f82ee24f750b93f9a4fbf

Aktori i mirënjohur i humorit, Erand Sojli  ka dhënë një lajm të mrekullueshëm pas makthit që përjetoi në aeroport kur njëra nga vajzat u ndalua të kalonte pasi i kishte skaduar pasaporta. Menjëherë, newsbomb.al dhe Olti Curri fan Page, publikuan të parët lajmin. Rezultati është ky: Sonja u bashkua me motrën vetëm 18 orë më vonë.

 “Dëshiroj të falenderoj të gjithe ju miqt e mi dhe të panjohur për mbështetjen që më dhatë duke u bërë pjesë e problemit tim anekënd vendit. Sonja u bashkua me motren vetëm 18 orë më vonë, falë funksionimit të hallkave në dukje te parëndësishme dhe mirësisë së njerëzve që punojnë në këtë vend. Sonja ju falenderon të gjithëve. Një shoqëri e bashkuar bën një shtet edhe me të fortë. Kërko, kundërshto mos bjer dakort. Mos i zgjidh punët indivuadilisht privatisht miqësisht, sepse i ke bërë gropën shtetit dhe të ardhmes. Sonja është e lumtur ndaj ju uron gëzuar 2016 dhe lutet për të gjithë fëmijet e vendit të saj”, shkruan Sojli në mesazhin e tij.

LEXO EDHEAktori i revoltuar ndaj Ramës dhe Tahirit: Do mbani përgjegjësi për këtë dramë, kush ma paguan dëmin psikologjik të vajzave?

nes.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img