Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Era Shalsi, dedikim dashurie deputetit socialist: Burri im i dashur…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Era Shalsi, bashkëshortja e deputetit socialist Eduard Shalsi, i bën një dedikim dashurie këtij të fundit në përvjetorin e tyre të martesës.

Era Liçi është martuar me deputetin e PS Eduard Shalsi, 3 vite më parë dhe pikërisht sot ajo nuk kursen fjalët për bashkëshortin e saj kur shkruan: “Gëzuar përvjetorin e martesës burri im i dashur. E dashurova me shpirt që në momentin e parë dhe sot ndihem me fat që e kam pranë. Shoku im i mirë, bababi i mrekulleshëm dhe bashkëshorti shembullor. Të dua pafundësisht”, i shkruan Era Shalsi-deputetit.

Çifti janë njohur kur Shalsi punonte në bashkinë e Tiranës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img