Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

Era Istrefi “trazon” rrjetin, poston foton provokuese nga shtrati

Lajme të ngjashëm

Era Istrefi është një nga këngëtaret e njohura shqiptare më të komentuar për stilin e saj të veçantë. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto provokuese nga shtrati e veshur me peshqir,ndërsa ka vendosur dorën në zonën intime.

Pas suksesit me këngën “Bebe”, duket se Era ka ndërmend të publikojë një këngë tjetër, e cila padyshim do të pëlqehet mjaft nga fansa, pasi Era njihet për  stilin e saj unik.

 


Më shumë