Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Era Istrefi “trazon” rrjetin, i lë pak vend imagjinatës, poston fotot provokuese

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Era Istrefi është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar. E kuruar deri në detaj, Era di gjithmonë si të marrë vëmendje dhe të bëjë që sytë e të gjithëve të kthehen nga ajo.

Përveçse është mjaft aktive në muzikë, Erën e kemi dhe aktive në rrjetet sociale, ku nuk nguron të postojë foto provokuese.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto ku duket mjaft tërheqëse dhe nuk i ka lënë shumë pak vend imagjinatës. Fotografitë ishin filmuar në prapaskenat e një koncerti.

Kujtojmë se ajo ka qenë tejet aktive këtë verë. Era ka publikuar dy projekte muzikore shumë të suksesshme, “Bebe” dhe “TKRKT”, të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku vendor.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img