Era Istrefi super seksi në Kampionatin Botëror (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:07 22-05-2018 Era Istrefi super seksi në Kampionatin Botëror (FOTO) Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi do të këndojë në Kampionatin Botëror të FIFA-s 2018 së bashku me këngëtarët me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam.

Lajmi menjëherë qarkulloi në media dhe u komentua shumë. Sakaq, është bërë me dije se bashkëpunimi do të lancohet ditën e premte. Ndërkohë këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto mjaft provokuese ku shfaqet shumë në formë.

E veshur me pantallona të shkurtra dhe të zeza, Era duket shumë seksi. Këngëtarja ka zbuluar se kjo do të jetë pamja saj në Botëror.

-640-0-5b0475179d694.png

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074489116668701
array(1) { ["section"]=> string(58) "era-istrefi-super-seksi-ne-kampionatin-boteror-foto-121755" }