Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Era Istrefi publikon “Bon Bon”, në vetëm 2 orë, mbi 12 mijë klikime (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Era Istrefi ka publikuar këngën e saj më të fundit: Bon Bon.

Këngëtarja ka vetëm disa orë që ka publikuar videoklipin premierë dhe ndërkaq, janë mbi 12 mijë klikime në kanalin “youtube”. Ritmike dhe gjithë stil, është kjo mënyra se si vjen Era në këtë këngë.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/yx68An51Zro” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë