Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Era Istrefi nxjerr “sheshit” gjoksin, Real 1 hidhet në sulm: Po du me ja hongër…..

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fiksimi i Real1 për Era Istrefin si duket nuk ka mbaruar dhe ai është hedhur përsëri në aksion për të ngacmuar këngëtaren.

Së fundmi Era ka postuar një foto hot ku në njërën prej tyre i dallohet gjoksi të cilin e ka mbuluar me emoji. Kaq ka mjaftuar që Real1 të linte komentin  epik dhe të tërhiqte të gjithë vëmendjen.

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit.”- shkruan ai.

Ky “fiksim” I Real 1 ka filluar para shumë kohësh. Reperi nuk linte foto dhe video  të këngëtares pa komentuar gjoksin e saj.

era 2

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img