Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Era Istrefi në lidhje me djalin e biznesmenit të njohur nga Shqipëria?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa ditësh Era Istrefi po shijon diellin e plazhin në jug. Mirëpo, nuk është vetëm plazhi shqiptar, ai i cili po e mban këtu këngëtaren.

Sipas “Tirana Post”, Era është një një lidhje dashurie me djalin e një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri.

Lart e poshtë po qarkullojnë fjalë se lidhja e tyre ka pak kohë që ka nisur dhe Era është parë me të në vende të ndryshme.

Sipas asaj që po thuhet pushimet në bregdetin shqiptar Era po i kalon me partnerin e saj. Ndërkohë,  identiteti i tij nuk dihet ende dhe artistja nuk ka reaguar në lidhje me këto aludime.

Kujtojmë se më herët Era u përfol për një romancë me artistin anglez Julian Perret, mirëpo  më vonë ky i fundit hodhi poshtë spekulimet pasi prezantoi publikisht të dashurën e tij, e cila nuk ishte këngëtarja shqiptare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img