Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Era e fortë shemb minaren e xhamisë, shihni momentin kur shkëputet dhe bie mbi ndërtesë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti i keq dhe stuhitë kanë përfshirë Turqinë jugperëndimore, duke shkaktuar dëme të mëdha.

Erërat e forta rrëzuan çatitë e disa shtëpive dhe dyqaneve, ndërsa ka rënë edhe maja e një minareje në një xhami në qytetin Nazili.

Pamjet e rërzimit të majës së minares u publikuan në rrjetet sociale, ndërsa banorët u frikësuan dhe u larguan menjëherë nga vendi i ngjarjes.  

Artikulli paraprakFauci: Koronavirusi mund të mos zhduket kurrë
Artikulli tjetërFjala
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img