Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Era e fortë rrëzon pemën në mes të rrugës në Berat, bllokohet njëri krah i qarkullimit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

57ac4d1403d9f2abfd5ea3e248807c57

Moti i keq i shoqëruar me shi dhe erë të fortë ka rrëzuar një pemë në mes të rrugës në qytetin e Beratit.

Pema ka rënë në lagjen “30 vjetori”, 500 metër larg Spitalit Rajonal Berat, ndërkohë që është bllokuar edhe njëri krah i rrugës.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar forcat e repartit Zjarrfikës që po punojnë për prerjen e pemës dhe largimin e saj nga rruga.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img