Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
7.7kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Era e fortë rrëzon pemën dhe shtyllën elektrike, bllokohet aksi Elbasan-Peqin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2823896584564193e691871b9acaa610

Aksi Elbasan-Peqin është bllokuar mbrëmjen e sotme si pasojë e rrëzimit të një peme dhe një shtylle elektrike.

Pema gjigante është thyer dhe ka rënë në mes të rrugës në afërsi të fshatit Broshkë, ndërsa era e fortë ka rrëzuar shtyllën elektrike që ka lënë pa energji disa zona.

Tashëm pritet që të ndërhyjnë autoritetet për heqjen e pemës në mënyrë që rruga të bëhet përsëri e kalueshme.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img