Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Era dhe Nora sensuale në klipin e ri, por nuk do ta besoni çmimin marramendës të maces së zezë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy motrat Era dhe Nora Istrefi publikuan ditën e djeshme këngën e parë së bashku të quajtur ‘Nuk e di’.

albsig

Vetëm 24 orë pas publikimit të klipit, kënga ka marrë mbi 1 milion klikime.

Motrat Istrefi vijnë shumë sensuale në klip, por një detaj ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në disa momente Nora shfaqet me një mace të zezë, e cila siç duket ka kushtuar më shumë se sa e mendonit.

Macja është e racës ‘Ashera’ dhe konsiderohet si macja më e shtrenjtë në botë, pasi çmimi varion mes 20,000 dollarë dhe 100,000 dollarë.

sdfghj.jpg

afrghjk.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img