Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

EPIKE! Kandidati për deputet i LSI krijon LOJË në internet: ‘Super Vojo’ do arrijë në Parlament shëndoshë e mirë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur na ndajnë 15 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, kandidatët për deputetë kanë gjetur mënyra të ndryshme për të marrë vëmendjen e qytetarëve dhe zgjedhësve të tyre.

Një prej tyre është dhe Vojo Bregu, kandidat i LSI për deputet në Tiranë. Mbrëmjen e djeshme ai ka lajmëruar publikimin e një loje që si qëllim final ka dërgimin e Vojo Bregut “shëndoshë e mirë” në Parlament.

Screenshot 1 20
Kandidati i LSI Vojo Bregu

“Doli loja Super Vojo! Shoqëroje Super Vojon në betejën e tij me sufllaqet e liga, betonieret hileqare, dhe vinçat e pashpirt! Tejkalo pengesat me pallate për të arritur në parlament! Luaj tani!”, shkruan Bregu dhe publikon lojën.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img