Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Eno Popi rezulton pozitiv me Covid-19, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

df03919888cee2a1881dbefa04cf192b

Gazetari Eno Popi i ka rezultuar pozitiv ndaj Covid-19.

Bëhet me dijë se gazetrai është në karantinuar në shtëpinë e tij.

Sipas Top Albania Radio, ai e ka marrë përgjigjen e tamponit ditën e djeshme, teksa bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe pa simptoma.

Eno do të vijojë emisonin e tij në radio nga kushtet e shtëpisë, teksa ditët e karantinës do ti shkruaj në një ditar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img