Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Enkelejd Alibeaj takim me demokratët e Fierit, këta janë deputetët që iu bashkuan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeaj, ka zhvilluar ditën e sotme një takim me demokratët e qarkut të Fierit.

Në këtë takim atij iu bashkuan edhe 3 deputetë të tjerë të qarkut, Eralda Tase Bano, Ilda Dhori dhe Saimir Korreshi, së bashku me kryetarin e degës Fier, Agron Kapllanajn.

“Takimin me strukturat e PD-së, në Fier. Bashkëbisedim me anëtarë të kryesisë dhe drejtues grupseksionesh të kësaj dege dhe mbi të gjitha takim mes miqsh e kontributorësh historikë, të ditëve më të vështira. Së bashku me Kryetarin e degës së PD-së Fier, Agron Kapllanaj dhe me kolegët e qarkut, Eralda Tase Bano, Ilda Dhori dhe Saimir Korreshi”, shkruan Alibeaj krah fotove të postuara.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img