Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Enkeleida Zeko pret një vajzë

Shkruar nga Newsbomb

Prezantuesja e njohur e zhvillimeve sportive Enkeleida Zeko pret një vajzë. Moderatorja e emisionit ‘’Fair Play” në Neës24 ka thënë se është shumë e lumtur për këtë pritje.

“Unë dhe bashkëshorti im kishim kohë që e mendonim të bënim një fëmijë. Ishte pikërisht ky moment që dëshira jonë të bëhej realitet”, rrëfen Zeko.

Moderatorja vajzën e saj do ta lindë në verë dhe ende nuk ka vendosur se si do ta quajë. Megjithatë Zeko ka nisur të blejë rrobat e para për fëmijën e saj. Kurse për punën, shprehet se pas lindjes së vajzës do t’i rikthehet sërish emisionit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese