Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Enkeleida Hoxha kërkon sërish ndryshimin e masës së sigurisë: Gjendja shëndetësore e djalit tim është rënduar, vajza ka braktisur shkollën, më lironi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a8eefd357ca160587e5920c050527675

Gjyqtarja e Krujës Enkeleida Hoxha ka kërkuar ndryshimin e masës së sigurisë, me pretendimin se duhet të kujdeset për fëmijët e saj.

“Gjendja shëndetësore e djalit tim është rënduar. Ai ka nevoje për kujdesin tim. Vajza e mitur ka braktisur shkollën qe pas arrestimit tim”,- thuhet në kërkesën e saj.

Ajo u ka kërkuar trupës gjykuese që ta dërgojnë të paktën në “arrest shtëpiak”, për t’u kujdesur për fëmijët e saj.

Më tej gjyqtarja thekson se prindërit e saj janë të moshuar, pasi babai i vuan nga sëmundja e Parkinsonit dhe nuk mund të kujdesen dot për të dy fëmijët. Mësohet se kërkesa pritet te shqyrtohet brenda 5 ditëve nga GJKKO.

Gjyqtarja e Krujës Enkeleida Hoxha u arrestua sëbashku me 9 persona të tjerë, pasi po përgatiteshin për lirimin nga burgu të një të dënuari për vrasje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img