Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Eni Vasili publikon foton e ëmbël me binjaket e saj në bregdet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej më shumë se 1 viti prezantuesja e mirënjohur Eni Vasili u bë nënë, ku solli në jetë dy binjaket, Nikol dhe Sofi.

Moderatorja është shumë e rezervuar në lidhje me jetën e saj familjare, por së fundmi duket se ajo e ka “thyer” këtë rregull.

Ajo ka publikuar një foto me dy vogëlushet e saj në breg të detit, teksa duket tejet e lumtur. “Ne të  treja”, ka shkruar Vasili në foton që ka  shpërndarë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)

Më shumë
spot_img
spot_img