Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Eni Vasili do të bëhet nënë, moderatorja në pritje të BINJAKEVE vajza, vazhdon moderon programet e ethshme politike (LAJM I BUKUR)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Eni Vasili pret të bëhet nënë. Fillimisht lajmin e bukur për gazetaren e dha gazeta “Panorama” që ka siguruar edhe fotot nga shtatzania e moderatores. Në fakt, ajo del në panelet televizive cdo natë, por ka arritur ta fshehë shtatzaninë e saj.

Duket se moderatorja nuk I ka shpëtuar aparatit të paparazzit. Newsbomb.al mëson se moderatorja ka dy binjake, dhe që të dyja vajza. Kështu, dhe pse është në vorbullën e fushatës zgjedhore, Eni Vasili e ka ndarë mendjen që vec debateve të ethshme politike, dhe shpeshherë edhe me të bërtitura e ulërima, të bëhet nënë shumë shpejt.

Vite më parë u fol për lidhjen e saj me Armandin, inxhinerin që la Londrën për tu njohur me moderatoren. Tashmë cifti kanë vendosur të bëhen edhe prindër dhe fatmirësisht, presin tashmë ardhjen e dy bebeve, vajza.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img