Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Eni Koçi shijon pushimet në Turqi, pozon me bikini të zeza dhe tregon barkun e rrumbullakosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Eni Koçi ndodhet në pritje të ëmbël. Ajo është në muajin e gjashtë të shtatzënisë por kjo nuk e ka penguar aspak për të shijuar pushimet luksoze në Turqi.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto nga pushimet, ku shihet e veshur me një body ngjyrë të zezë, ndërsa ekspozon dhe barkun e rrumbullakosur.

albsig

“Ku po i kaloni pushimet e nxehta?”,  shkuan ajo në foton e publikuar në Instagram.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img