Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Eni Çobani i zbeh rëndësinë investigimit të “Stop”, Saimir Kodra shpërthen në emision: Mos më provoko se të parën e filloj me ty

Lajme të ngjashëm

Nuk është hera e parë që në sutdion e emisionit “Opinion”, Eni Çobani dhe Saimir Kodra përplasen me njëri-tjetrin, por kësaj here situata duket se ka dalë jashtë kontrollit dhe ka kaluar në kërcënime personale.


Më shumë