Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Eni Çobani dedikim të hapur bashkëshortit: Kur të putha kuptova që…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fa84a1746b48b406c2200ebebda7b9b6

Avokatja e njohur dhe drejtuesja e programit ‘’Shihemi në gjyq’’ Eni Çobani është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon herë pas here foto të ndryshe, ku pasqyron edhe shumë momente nga jeta private.

Së fundmi, Eni ka postuar në Instagram një foto, në të cilën shfaqet krah bashkëshortit.

Avokatja i ka dedikuar edhe disa fjalë tepër romantike njeriut të zemrës, duke shprehur të gjithë dashurinë që ndjenë.

“Kur të pashe, doja të të takoja. Kur të takova, doja të të puthja. Kur të putha, kuptova që u dashurova në ty. Tani që të dua, dua të të kem pranë përgjithmonë. Nëse s’dashuroni do të thotë që nuk jetoni”, shkruan Eni.

xx.png

-640-0-5eb682509af1a.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img