Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

“Ëngjëlli im”, Luana Vjollca humb njeriun e dashur: Je një pjesë e shpirtit tim….

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të jesh personazh i njohur ka të mirat dhe të këqijat e veta. Shumë persona të kanë inspirim dhe dashuria e tyre të jep forcë për të ecur para, mirëpo ka dhe nga ato raste kur ndarja nga jeta e personave që të kanë dhënë aq shumë dashuri të trishton pa masë.

Së fundmi moderatorja, Luana Vjollca ka marrë një lajm të hidhur. Një fans i saj është ndarë nga jeta dhe ka qenë motra e të ndjerit ajo e cila i ka shkruajtur Luanë.

Ky lajm e ka prekur shumë moderatoren, e cila ka ndarë e pikëlluar bisedën në rrjete sociale.

“Një lajm kaq i keq. Ledi, s’të njoha kurrë por ti je një pjesë e shpirtit tim. Engjëlli im.”, ka shkruar ajo mes lotësh.

184218599 317699743202211 2377950283471275307 n

Më shumë

spot_img
spot_img