Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Ëndrra Kuqezi!

Shkruar nga Newsbomb
Ëndrra Kuqezi!

Shqipëria i ka mbyllur ndeshjet kualifikuese për Euro 2024 me një renditje historike, si Kombëtarja e parë e grupit duke lënë pas Çekinë, Poloninë, Moldavinë dhe Ishujt Faroe. Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar ndeshja e fundit dhe kuqezinjtë janë ndarë në barazim 0 me 0 me Ishujt Faroe.

Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë një organizimi të bukur para, gjatë dhe pas ndeshjes, me aktivitete dhe evente që kanë mbajtur tifozët në stadium deri në mesnatë. Kjo është hera e dytë që Kombëtarja Shqiptare kualifikohet në Europian, pas 2016-ës.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese