Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Endri Shabani i ‘Thurjes’ ironizon Kryemadhin dhe Metën: Këta nuk pyesin për fëmijët e tyre, ti pret të mendojnë për fëmijët e tu?!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Endri Shabani, drejtuesi i Nismës Thurje, parti që garon në zgjedhjet e 25 prillit me disa kandidatë të sajët, ironizon kryetaren e LSI Monika Kryemadhi dhe Presidentin Ilir Meta.

Shabani iu referohet deklaratave të Kryemadhit dhe Metës, për fëmijët e tyre, dhe iu drejtohet njerëzve duke thënë se si mund ata të mendojnë për fëmijët e shqiptarëve.

Shënimi i Endri Shabanit:

Monika: Mu bëfshin helm për fëmijët nëse kam vjedhur qoftë edhe 1 lek.

Iliri: Fëmijët e mi të shuhen si Adem Jashari. Nuk pyes për ta.

Këta nuk pyesin për fëmijet e vet, dhe ti mendon se do mendojnë për fëmijët e tu?!

Më shumë
spot_img
spot_img