Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Endri Prifti “zbulon” kush do e fitojë Këngën Magjike dhe festivalin e RTSH: Janë vendosur 5 muaj para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari Endri Prifti ka treguar se kush do jetë fituesi i Këngës Magjike si dhe Festivaliti të RTSH.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ai shprehet i sigurt se këngën magjike do ta fitojë Marsela Çibukaj, ndërsa në Festivalin Kombëtar vendin e parë do ta fitojë reperi Noizy në bashkëpunim me këngëtarin Eugent Bushpepa.

“Tashmë juve jeni mësuar si funksionojnë këto, mblidhen ata byroja që gjysmet e tyre për kokë time , i kanë këpucët të dyja të majta dhe vendosin ata 5 muaj para se kush fiton” shkruan ai në postimin e tij.

“Mirmengjesi , mirdita dhe mimbrema te gjitheve anembane Botes dhe me gjere 😍 . Nje te diele pushimi te bukur , me shendet e me shume dashuri ju uroj . Ju thame ne disa momente qe ne do te ishim pjese e Kenges Magjike kete vit , por rethanat as nuk e morem vesh pse nuk do jemi , dmth e kupton ti , nga ato furçat me boje 😂😂😂 . Po degjo tani me mire , e di pse , ja tju jap edhe informacion , po i heq emrat se do bejne buje keto portalet . Tashme juve jeni mesuar si funksionojne keto , mblidhen ata byroja qe gjysmet e tyre per kok time , i kane kepucet te dyja te majta 😂😂😂😂 dhe vendosin ata 5 muaj para.

Nese tani shpetuam po te them dhe vendosem te jemi ne Amerike , per festat e Netorit dhe per festat e fund vitit . Me dt 5 Nentor do te jemi ne Milano , me dt 25 do jemi ne Chikago , me dt 26 ne Florida Cleareëoter dhe me dt 27 Nentor gjithmone ne Michigan Detroit . Mir ju gjetshim e deri atehere ju uroj shendet e veç te mira qe te gjitheve pa perjashtim , duke futur edhe piranjat ne mes 😂😂🖐🖐” shkruan ai në postimin e tij.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Endri Prifti (@endripriftiofficial)

Më shumë


spot_img
spot_img