Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Endri Fuga bëhet baba për herë të dytë, lajmi u mbajt ‘super sekret’

spot_img

Lajme të ngjashëm

0b204ed7874cb2aa99ec1aa19639b1ec

Këshilltari për media i kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga është bërë baba për herë të dytë.

Familja e tij është shtuar me një anëtar të ri, por që në fakt ka ardhur në jetë rreth dy muaj më parë dhe është mbajtur tepër sekret për një kohë kaq të gjatë.

Endri Fuga është martuar me Besa Pëllumbin dhe së bashku kanë një vajzë që tashmë është bërë me vëlla, raporton Newsbomb.al.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img