Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Enca rikthehet në shtëpinë e dytë, në DUBAI: Jam shumë e lumtur!

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia, është rikthyer në shtëpinë e saj të dytë, në Emiratet e Bashkuara Arabe. Mesa duket ajo po shijon diellin në Dubai teksa është shfaqur tejet provokuese.

“Përshëndetje Dubai. Jam kthyer në shtëpinë time të dytë, jam shumë e lumtur”, ka thënë këngëtarja në videon e postuar në Instastory. Theksojmë se këngëtarja është shigjetuar dhe kritikuar për jetën e saj luksoze në Dubai.

Më shumë