Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Enca publikon videon duke konsumuar lëndë narkotike: Mos më gjykoni (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

60fa40271b7c1c62d628a87d29d1d75c

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjithmonë kryefjalë e mediave rozë për shkak të postimeve që bën në rrjetet sociale.

Këngëtarja mbrëmjen e djeshme është bërë pjesë e sfidës ‘Më trego një foto nga” dhe ajo duhet të publikonte çdo foto apo video që ata dëshironin të shihnin nga këngëtarja.

Një nga ndjekësit i ka kërkuar këngëtares të publikojë një video duke konsumuar lëndë narkotike. Enca nuk hezitoi ta plotësonte këtë kërkesë, pasi e publikoi videon.

“Mos më gjykoni. Kjo është videoja më e sikletshme që do të ndaj ndonjëherë”, shkroi Haxhia krahas videos, teksa shihet në rrugët e SHBA së bashku me një djalë duke pirë rëndë narkotike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img